Lokalizacja: Strona główna -> Gry -> Gry akcji -> spolszczenie do Doom 3

Doom 3 spolszczenie

Informacje

Ocena:

7.2 / 10 na 5 głosów

Nazwa: Doom 3
Autor: no name
Rozmiar: 32.69Mb
Pobrań: 582
Data dodania: 2010-09-23
Kategoria:Gry akcji
Pobiersz spolszczenie

Opis


Pobierz spolszczenie do Doom 3.
Doom 3 to trzecia część kultowej gry akcji, która w ostatnim czasie zyskała sobie ogromną popularność. Gracz doom 3 uzbrojony jest w całą gamę śmiercionośnych broni aby stawić czoło zastępom krwiożerczych bestii demonów.

Spolszczenie do doom 3 to dodatek, dzięki któremu każdy użytkownik może obsługiwać grę w języku polskim. Fabuła gry doom 3 jest dość ciekawa. Zdrada i nikczemny występek doprowadzają do otwarcia bram piekieł, pozwalając demonom i innym niejednokrotnie jeszcze gorszym bestiom wydostać się na zewnątrz i zawładnąć duszami i ciałami kolonistów. Gracz wciela się w rolę szczęściarza, któremu jakimś cudem udało się uciec. Musi on znaleźć rozwiązanie, które pozwoli zlikwidować grożące wszechświatowi niebezpieczeństwo.
Jak się okazuje, badania nad teleportacją wymykają się spod kontroli. Cała marsjańska baza zostaje opanowana przez demony i zarasta krwawymi mackami, które wystają ze ścian i zwisają z sufitów. Ludzie zmieniają się w zombie. W całej bazie doom 3 pozostało niewielu żywych ludzi. Przeżył między innymi doktor Malcolm Bertruger, który trwa w przekonaniu, że ma władzę nad potworami.

Producenci spolszczenie do doom 3 dużą uwagę skupili na dynamice gry, a także na grafice. Trójwymiarowy świat, któremu towarzyszy bardzo nastrojowa muzyka dopracowany jest w każdym detalu. Najnowsza wersja tej gry, której download dostępny jest w sieci charakteryzuje się także dużą dynamiką akcji. Każdy atak, każda napaść przeprowadzana jest znienacka dostarczając użytkownikowi jeszcze więcej emocji. Doom 3 spolszczenie do pobrania skupia się głównie na trybie przeznaczonym dla jednego gracza, ale nie brakuje także opcji umożliwiających wspólną zabawę kilku osób równocześnie. Spolszczenie to jest niezwykle krwawą i brutalną grą, dlatego też skierowana jest głównie do graczy starszych, którzy w odpowiedni sposób przyjmują wszystkie aspekty gry i podchodzą do niej w nieco inny sposób.

Najnowszy doom 3 download ma ogromną rzeszę fanów, którzy cały czas oczekują na nowe wersje aplikacji. Spolszczenie do gry możliwe jest do pobrania bezpośrednio z portalu espolszczenia.pl. Download jego jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć w button Pobierz. Najnowsza wersja spolszczenia przyda się każdemu klientowi, który chce jeszcze lepiej poznać walory gry. Zapraszamy zatem na szybki download z naszego serwisu espolszczenia.pl

Komentarze

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Nick:

Treść komentarza:


Token: Przepisz słowo: espolszczenia