Lokalizacja: Strona główna -> Gry -> Gry akcji -> spolszczenie do The Bureau: XCOM Declassified

The Bureau: XCOM Declassified spolszczenie

Spolszczenie nie zostało dodane

lub

Zapisz się do oczekujących

Czeka na spolszczenie: 0

Informacje
  • - Możesz dodać spolszczenie jeśli je posiadasz
  • - Możesz zapisać się do osób oczekujących, po zapisaniu gdy zostanie dodane spolszczenie zostanie wysłana wiadomość na Twój e-mail z informacją

Opis

The Bureau: XCOM Declassified jest to inne podejście do rozgrywki niż to które znamy z podstawowej gry XCOM. Rozgrywka jest ukazana z trzeciej osoby. Za ten tytuł jest odpowiedzialne studio 2K Marin, które realizowało taki projekt jak Bioshock 2.

Fabuła gry pokazuje jak narodziła się organizacja XCOM, gdzie jej pierwotna nazwa brzmiała Biuro. Organizacja XCOM powołał rząd amerykański w 1962 roku, gdy świat spodziewał się wojny nuklearnej. Głównymi obowiązkami załogi XCOM była ochrona obywateli USA, która polegała na tajeniu złych informacji, które napływały z ZSRR, ale wszystko się zmieniło gdy głównym zagrożeniem stała się obca rasa z innej planety.

Zudjari są to kosmici z innej planety i oni są podstawowym wrogiem XCOM-u oraz całej ludności zamieszkującej ziemię. Aby ich gatunek przetrwał plądrują oni przeróżne planety, aż w końcu natrafili na Ziemię. Rasa zudjari jest bliska zagłady, dlatego do walki przeciwko ziemianom wysyłają podbitą rasę kosmitów, jaką znamy z y XCOM: Enemy Unknown, ale nie raz także widać ich na polu bitwy jako jednostki elitarne.

w grze wcielamy się w Williama Cartera, który ma pod sobą trzech towarzyszy i razem ruszają do wyzwolenia ludzkości. Naszym zadaniem jest pozbycie się kosmitów, z różnych zakątków Ziemi. Rozgrywka głównie polega na strzelaniu, ale na wyższych poziomach musimy także skupić się na odpowiedniej taktyce. w pomocy nam przybywa, kamera która jest zawieszona nad ramieniem bohatera oraz różne komendy, które kierujemy do naszych towarzyszy. Nie zabrakło także w tej produkcji systemu osłon. Na polu bitwy nie raz znajdujemy broń obcych, które jest nad wyraz skuteczna przeciwko nim.

Zanim rozpoczniemy jakąś misję, najpierw musimy wybrać członków naszej załogi, są cztery klasy. Pierwsza z nich to zwiadowca, który głównie skupia się na zadawaniu obrażeń obcym, drugi to technik którego atutem jest sprzęt bojowy, np. wieżyczki czy miny, trzecia klasa to żołnierz wsparcia głównie poprawia statystki obronne towarzyszy, ostatni, czwarty to komandos zawsze koncentruje uwagę wrogich jednostek na sobie. podczas potyczek z kosmitami, możemy spowolnić czas aby wydać rozkazy naszym kompanom, gdzie mają iść lub kogo zaatakować. Jak nasz towarzysz upadnie na polu walki, trzeba jak najszybciej mu pomóc, aby nie stracić kompana, ponieważ stara taka jest bardzo dotkliwa, bo nasi członkowie zespołu mogą awansować na kolejne poziomy doświadczenia.

The Bureau: XCOM Declassified działa na znanym silniku Unreal Engine 3.0. W grze możemy znaleźć dużo elementów z lat 60-tych, kontrastujących z motywami rodem z science fiction.

The Bureau: XCOM Declassified skupia się wyłącznie na rozgrywce jednoosobowej, brak jest jakiegokolwiek trybu wieloosobowego.

Komentarze

@PL o spolszczenie do The Bureau: XCOM Declassified
czy ktoś ma to spolszczenie ? albo ktoś je tworzy ?
@Błagam o spolszczenie do The Bureau: XCOM Declassified
Czy ktoś w ogóle podjął się zrobienia do tego spolszczenia ?
Dodaj komentarz

Nick:

Treść komentarza:


Token: Przepisz słowo: espolszczenia