Lokalizacja: Strona główna -> Gry -> Wyścigi -> spolszczenie do Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals spolszczenie

Informacje

Ocena:

7.6 / 10 na 20 głosów

Nazwa: Need for Speed Rivals
Autor: Nieznany
Rozmiar: 351.86Kb
Pobrań: 857
Data dodania: 2013-11-17
Kategoria:Wyścigi
Pobiersz spolszczenie
Need for Speed Rivals

Instrukcja: Need for Speed Rivals spolszczenie

Aby Spolszczenie do Need for Speed Rivals zadziałało, należy zawartość archiwum wypakować do folderu gdzie mamy zainstalowanego Need for Speed Rivals.

Opis

Need for Speed Rivals jest to już kolejna kontynuacja kultowych wyścigów, a za produkcję odpowiada studio Electronic Arts. W grze jak za pewne wielu z was wie, mamy możliwość siąść jako kierowca wyścigowy i łamać wszystkie przepisy lub siąść za kierownicą jako policjant i ścigać przestępców łamiących prędkość. Do dyspozycji gracza jest wiele super szybkich samochodów.

Gdy wcielamy się w kierowce wyścigowego, naszym zadaniem podczas rozgrywki jest omijanie policji, która nas ściga oraz zdobywaniu punktów za prędkości, dzięki tym dwóm celom, odblokowujemy stopniowo nowe samochody i przedmioty, które będziemy mogli wykorzystać w dalszej rozgrywce. Jeżeli podczas danego wyścigu złapie nas policja, to tracimy wszystkie punkty i musimy je zdobywać od nowa.

W Need for Speed Rivals jeśli wcielamy się w policjanta, musimy współpracować z innymi graczami, którzy wcielili się w mundurowych, aby łapać piratów drogowych. Jeżeli uda nam się złapać takich piratów, zdobywamy wyższą rangę co pozwala nam na odblokowanie coraz to szybszych samochodów i dodatkowych przedmiotów, które ułatwią pościgi.

Komentarze

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Nick:

Treść komentarza:


Token: Przepisz słowo: espolszczenia