Lokalizacja: Strona główna -> Gry -> Wyścigi -> spolszczenie do Grid 2

Grid 2 spolszczenie

Informacje

Ocena:

5.9 / 10 na 55 głosów

Nazwa: Grid 2
Autor: espolszczenia
Rozmiar: 980b
Pobrań: 1930
Data dodania: 2013-06-01
Kategoria:Wyścigi
Pobiersz spolszczenie
Grid 2

Instrukcja: Grid 2 spolszczenie

Aby spolszczyć Grid 2 Wypakowujemy zawartość archiwum i kopiujemy do głównego katalogu z grą.

Opis

GRID 2 jest to kontynuacja świetnej gry Race Driver: GRID, która została wydana w 2008 roku przez studio Codemasters Software. Grid otrzymał w 2009 roku nagrodę BAFTA w kategorii gier sportowych. Grid 2 wprowadza dużo usprawnień oraz rozwija pomysły zapoczątkowane z jedynki.

W Grid 2 wcielamy się za kierowcę wyścigowego, który stopniowo zdobywa reputację i rzeszę fanów na całym świecie, aby wypromować nowy rodzaj wyścigów. W grze będziemy jeździć na trasach umiejscowionych na trzech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i w Azji. Są to między innymi takie miejsca jak: Chicago, Miami, Paryż, wybrzeże Kalifornii, czy słynny tor Yas Marina w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Konkurencje z którymi przyjdzie nam się zmierzyć dzielą się na trzy typy: wyścigi miejskie, wyścigi drogowe i po torach wyścigowych. Nowość jaka została wprowadzona w GRID 2 to pojedynki odbywające się na wyznaczonych trasach, gdzie wyłącznie dwóch kierowców się ściga. Wygrywa ten, , który wygra dwukrotnie.

Komentarze

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Nick:

Treść komentarza:


Token: Przepisz słowo: espolszczenia