Lokalizacja: Strona główna -> Gry -> Gry akcji -> spolszczenie do Deadfall Adventures

Deadfall Adventures spolszczenie

Informacje

Ocena:

5.4 / 10 na 11 głosów

Nazwa: Deadfall Adventures
Autor: Nieznany
Rozmiar: 3.38Mb
Pobrań: 666
Data dodania: 2013-11-17
Kategoria:Gry akcji
Pobiersz spolszczenie
Deadfall Adventures

Opis

Deadfall Adventures to gra akcji stworzona dla fanów Indiany Jonesa i Allana Quatermaina, za produkcję odpowiada polskie studio The Farm 51.

Fabuła gry opowiada wydarzenia z lat 30-tych. Głównym bohaterem jest James Lee Quatermain, kóry pragnie niesamowitych przygód. Nasz bohater podróżuje po całym świecie tropiąc starożytne tajemnice. Głównym celem bohatera jest tajemniczy artefakt, który jak głosi legenda zapewni nieśmiertelność, ale nie będzie tak łatwo ponieważ szukają go także Rosjanie oraz Hitlerowcy.

Komentarze

Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Nick:

Treść komentarza:


Token: Przepisz słowo: espolszczenia